Live webinar: FG Newsflash
Startdata en plaatsen
ICTRecht Academy biedt haar producten standaard aan in de volgende regio's: Amsterdam, Utrecht
Beschrijving
Laat u gedurende een uur bijpraten over de belangrijkste actuele ontwikkelingen die voor een FG relevant zijn. Deze live webinar wordt verzorgd door twee van onze privacy adviseurs die tevens zelf werkzaam zijn als FG. De insteek is praktijkgericht en wij bieden ruimte voor u om vragen te stellen.
Doelgroep
FG's, DPO's, privacy officers en iedere andere professional die (mede)verantwoordelijkheid draagt voor privacy binnen zijn/haar organisatie.
Locatie
Live webinar
Informatie
De ontwikkelingen op het gebied van privacy volgen elkaar in rap tempo op. Duizelt het u als FG ook wel eens en vindt u het lastig om in alle drukte zelf op de hoogte te blijven? Of wilt u juist graag bevestiging dat u…
Veelgestelde vragen
Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.
Laat u gedurende een uur bijpraten over de belangrijkste actuele ontwikkelingen die voor een FG relevant zijn. Deze live webinar wordt verzorgd door twee van onze privacy adviseurs die tevens zelf werkzaam zijn als FG. De insteek is praktijkgericht en wij bieden ruimte voor u om vragen te stellen.
Doelgroep
FG's, DPO's, privacy officers en iedere andere professional die
(mede)verantwoordelijkheid draagt voor privacy binnen zijn/haar
organisatie.
Locatie
Live webinar
Informatie
De ontwikkelingen op het gebied van privacy volgen elkaar in rap
tempo op. Duizelt het u als FG ook wel eens en vindt u het lastig
om in alle drukte zelf op de hoogte te blijven? Of wilt u juist
graag bevestiging dat u op de hoogte bent van de belangrijkste
ontwikkelingen? Volg dan onze FG Newsflash en word op de hoogte
gebracht van de belangrijkste actualiteiten die voor u als FG in de
praktijk relevant zijn.
Gedurende een uur worden de belangrijkste actuele ontwikkelen besproken onder leiding van twee van onze privacy adviseurs waarvan één als sidekick zal fungeren. Beide trainers zijn tevens zelf werkzaam als FG. Aan bod komt onder meer de belangrijke rechtspraak, berichtgeving van de Autoriteit Persoonsgegevens, richtsnoeren, aanbevelingen, best practices en overig nieuws dat voor FG’s relevant is. Daarbij wordt meteen een vertaalslag naar de praktijk gemaakt; wat betekenen deze ontwikkelingen voor u als FG en/of uw organisatie en hoe kunt u daar op een handige manier mee omgaan?
Tijdens het webinar kunt u via de chat vragen stellen aan onze trainers. Na de uitzending ontvangt u de hand-out van de presentatie en opname van het webinar.
Heeft u vragen?
Heeft u vragen of wilt u meer
weten over deze training? Mail of bel dan met onze
opleidingscoördinator Britt Telleman via academy@ictrecht.nl of 020
663 1941.
Blijf op de hoogte van nieuwe ervaringen
Deel je ervaring
Heb je ervaring met deze cursus? Deel je ervaring en help anderen kiezen. Als dank voor de moeite doneert Springest € 1,- aan Stichting Edukans.Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.