Cursus Muziek Produceren - Beginner
Startdata en plaatsen
Beschrijving
De perfecte start van de weg naar je eerste song. Deze 6 sessies gaan je helpen om te starten met het onder de knie krijgen van muziekproductie software (Ableton Live). De software en tools die je leert kennen in de cursus kun je gebruiken voor het maken van jouw eigen muziek. Alle projecten, samples en opnames van jouw persoonlijke sessies zijn inbegrepen, je kunt dus later op je eigen gemak terugkijken.
Elektronische muziek hoor je overal. Zo'n beetje alle muziek op de radio is gemaakt met een computer. Dat is natuurlijk super interessant, want jij hebt ook een computer! Echt muzikaal onderlegd hoef je niet te zijn voor deze cursus, dit maakt het geschikt voor iedereen. Het doel is om cr…
Veelgestelde vragen
Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.
De perfecte start van de weg naar je eerste song. Deze 6 sessies gaan je helpen om te starten met het onder de knie krijgen van muziekproductie software (Ableton Live). De software en tools die je leert kennen in de cursus kun je gebruiken voor het maken van jouw eigen muziek. Alle projecten, samples en opnames van jouw persoonlijke sessies zijn inbegrepen, je kunt dus later op je eigen gemak terugkijken.
Elektronische muziek hoor je overal. Zo'n beetje alle muziek op de radio is gemaakt met een computer. Dat is natuurlijk super interessant, want jij hebt ook een computer! Echt muzikaal onderlegd hoef je niet te zijn voor deze cursus, dit maakt het geschikt voor iedereen. Het doel is om creatief te zijn met geluiden, om zo je eerste liedje in elkaar te zetten. Als je al wat verder bent in de muziek, of al een basis hebt, wordt het nog leuker! Het cursusprogramma wordt naar wens in elkaar gezet, en aangepast op wat jij als individu nodig hebt om tot een mooi resultaat te komen.
Je leert de regels, en hoe je ze kunt breken.
Je krijgt les in Ableton Live 11 Suite. Daarnaast komen er een heleboel software plugins voorbij, zoals de pakketten van Izotope, Fabfilter, Plugin Alliance, Waves, etc. Mocht dit je helemaal niks zeggen is dat natuurlijk geen probleem, daar komen we vanzelf aan toe! Het is altijd mogelijk om verdieping aan te vragen in bepaalde software.
Veel gestelde vragen:
- Wanneer kan ik starten met de
cursus?
Je kunt beginnen wanneer je wilt. Na het inschrijven neemt onze cursusleider zsm contact met je op om een eerste moment te plannen. - Wat heb ik nodig om de cursus te
volgen?
Een Windows of Mac computer/laptop. De software die we gebruiken zou op elk modern systeem moeten kunnen draaien. Voor de specificaties kun je eventueel terecht op www.ableton.com. - Kan ik de software bij het cursuspakket
bestellen?
Ja, dat is mogelijk. Vink de optie van het gewenste Ableton software pakket aan bij het inschrijven. Je krijgt de licentie dan digitaal toegestuurd. - Zijn er ook kortere/langere cursustrajecten
beschikbaar?
Ja, in overleg zijn er langere en kortere cursussen beschikbaar. - Kan ik me nu inschrijven, en later
beginnen?
Ja dat kan. Je kunt bijvoorbeeld in December 2021 inschrijven op een cursus die begint in Januari 2022 of Februari 2022.
Blijf op de hoogte van nieuwe ervaringen
Deel je ervaring
Heb je ervaring met deze cursus? Deel je ervaring en help anderen kiezen. Als dank voor de moeite doneert Springest € 1,- aan Stichting Edukans.Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.