BHV Herhaling 4 uur

Tijdsduur
Locatie
Op locatie
Startdatum en plaats

BHV Herhaling 4 uur

VeTraNed
Logo van VeTraNed
Opleiderscore: starstarstarstarstar_border 8,4 VeTraNed heeft een gemiddelde beoordeling van 8,4 (uit 5 ervaringen)

Tip: meer info over het programma, prijs, en inschrijven? Download de brochure!

Startdata en plaatsen

placeRoermond
11 okt. 2023
check_circle Startgarantie
Toon rooster
event 11 oktober 2023, 15:00-17:00, Roermond, BOC
event 11 oktober 2023, 13:00-15:00, Roermond, LEH
placeRoermond
11 okt. 2023
Toon rooster
event 11 oktober 2023, 10:30-12:30, Roermond, BOC
event 11 oktober 2023, 08:30-10:30, Roermond, LEH
placeRoermond
31 okt. 2023
Toon rooster
event 31 oktober 2023, 13:00-15:00, Roermond, LEH
event 31 oktober 2023, 15:00-17:00, Roermond, BOC
placeRoermond
14 nov. 2023
Toon rooster
event 14 november 2023, 15:00-17:00, Roermond, BOC
event 14 november 2023, 13:00-15:00, Roermond, LEH
placeRoermond
5 dec. 2023
Toon rooster
event 5 december 2023, 10:30-12:30, Roermond, BOC
event 5 december 2023, 08:30-10:30, Roermond, LEH
placeRoermond
5 dec. 2023
Toon rooster
event 5 december 2023, 15:00-17:00, Roermond, BOC
event 5 december 2023, 13:00-15:00, Roermond, LEH
placeRoermond
28 dec. 2023
Toon rooster
event 28 december 2023, 10:30-12:30, Roermond, BOC
event 28 december 2023, 08:30-10:30, Roermond, LEH

Beschrijving

Vetraned Paraat, een loket voor veiligheid !

Herhaling Bedrijfshulpverlener (BHV) (NIBHV)
Een bedrijfshulpverlener is binnen iedere organisatie een verplichting bij wet. Het aantal BHV-ers wordt bepaald door de RI &E naar aanleiding van de restrisico's dient u uw BHV-er op te leiden.
De BHV-er dient ervoor te zorgen dat er snel en adequaat gehandeld wordt bij een calamiteit. Dit kan zijn een beginnende brand te blussen en/of het pand te ontruimen maar de BHV-er zorgt er ook voor dat de situatie van persoonlijk letsel niet verslechterd.
De BHV-er krijgt bij VeTraNed een herhaling waarbij wij ons vooral toeleggen op het realistische trainen in ons oefencentrum waar wij maar liefst beschikken over 32 verschillende ruimtes met 1001 scenari…

Lees de volledige beschrijving

Veelgestelde vragen

Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.

Nog niet gevonden wat je zocht? Bekijk deze onderwerpen: BHV herhaling, BHV (Bedrijfshulpverlener), EHBO, Preventiemedewerker en BHV basis.

Vetraned Paraat, een loket voor veiligheid !

Herhaling Bedrijfshulpverlener (BHV) (NIBHV)
Een bedrijfshulpverlener is binnen iedere organisatie een verplichting bij wet. Het aantal BHV-ers wordt bepaald door de RI &E naar aanleiding van de restrisico's dient u uw BHV-er op te leiden.
De BHV-er dient ervoor te zorgen dat er snel en adequaat gehandeld wordt bij een calamiteit. Dit kan zijn een beginnende brand te blussen en/of het pand te ontruimen maar de BHV-er zorgt er ook voor dat de situatie van persoonlijk letsel niet verslechterd.
De BHV-er krijgt bij VeTraNed een herhaling waarbij wij ons vooral toeleggen op het realistische trainen in ons oefencentrum waar wij maar liefst beschikken over 32 verschillende ruimtes met 1001 scenario's waar wij gericht op de praktijk van onze doelgroep kunnen trainen.
Na de herhaling BHV gevolgd te hebben bij VeTraNed zal de BHV-er in staat zijn om na een melding op een snelle en adequate wijze te kunnen handelen en indien nodig een ontruiming op te starten.

Doelgroep
De herhaling BHV van VeTraNed is bedoeld voor alle BHV-ers van uw bedrijf om jaarlijks de (nieuwe) richtlijnen te herhalen en de praktische vaardigheden te toetsen.
Leerdoelen
Na het volgen van de herhaling BHV van VeTraNed kan de deelnemer de volgende taken op veilige en efficiënte wijze uitvoeren.
Bij brand:
De BHV-er kan alle aanwezigen op een veilige en efficiënte manier ontruimen en naar de verzamelplaats sturen.
De BHV-er kan op een veilige en efficiënte manier een beginnende brand blussen.
De BHV-er kan bepalen wat het effect van zijn/haar inzet is.
Levensreddend handelen:
Spoedeisende hulp,
De BHV-er kan d.m.v. de geen-lijn (stappenplan) een slachtoffer beoordelen.
De BHV-er kan op een snelle en effectieve manier een reanimatie i.c.m. de AED opstarten en uitvoeren volgens de richtlijnen van de Nederlandse Reanimatie Raad.
De BHV-er kan de levensbedreigende en niet levensbedreigende ziektebeelden herkennen en hierop handelen.
Niet spoedeisend,
De BVHV-er kan na het vaststellen van de verwonding een verband aanleggen volgens de actuele richtlijnen van het Oranje Kruis.
De BHV-er kan na het beoordelen van het slachtoffer bepalen of het slachtoffer naar de professionele hulpdiensten verwezen moet worden.


Beginvereisten.
De BHV-er beschikt over een niet verlopen BHV basis diploma welke niet ouder is dan een jaar.
Programma
Het programma zal bestaan uit een jaarlijkse herhaling van 8 uur waar wij een groep van circa12 kandidaten ontvangen.
De eerste 4 uur zal bestaan uit levensreddend handelen met reanimatie en de AED. Eventueel maken wij gebruik van een Lotus. In ons geavanceerd oefencentrum zullen wij diverse oefeningen ensceneren gecombineerd met levensreddend handelen en brand. Deze oefeningen zullen worden uitgevoerd door 3 personen, de andere cursisten blijven in het leslokaal achter en kunnen via ons camerasysteem mee kijken. Hierdoor hebben alle cursisten diverse leer momenten die na de oefeningen geëvalueerd worden. De laatste 4 uur bestaan uit brand, ontruiming, en communicatie waarvan de nadruk ligt op het uitvoeren van blussingen in gesimuleerde ruimten. Dit alles gespecificeerd op de doelgroep.


Competentietoets
De instructeur zal per groep de competenties toetsen van de handelingen welke de kandidaten verrichten, bij brand gaat het om het ontruimen en het blussen van een brand met de juiste blusstof en bij levensreddend handelen zal er getoetst worden op het reanimeren i.c.m. AED

Kwaliteit
Vetraned stelt hoge eisen aan instructeurs en examinatoren. Het gaat hierbij zowel om vakinhoudelijke als didactische eisen. Een instructeur moet zijn vak niet alleen goed beheersen, maar ook op een effectieve en aantrekkelijke manier kunnen overdragen. Onze instructeurs en examinatoren voldoen aan de eisen van het Nederlands Instituut voor Bedrijfshulpverlening (NIBHV) en het Instituut Fysieke Veiligheid (IFV) voorheen NBBE. De kwaliteit van onze BHV-opleidingen is hiermee gegarandeerd.

Blijf op de hoogte van nieuwe ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen.

Deel je ervaring

Heb je ervaring met deze cursus? Deel je ervaring en help anderen kiezen. Als dank voor de moeite doneert Springest € 1,- aan Stichting Edukans.

Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.

Vraag nu gratis en vrijblijvend informatie aan:

(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)